السلام علیک یا اباعبدالله الحسین (ع)

 
السلام علیک یا اباعبدالله الحسین (ع)

خیلی وقت بود که دلم برای سینه زنی تنگ شده بود ، برای روز های استغفار ، برای تطهیر روح ، برای پیراهن مشکی ، برای لالایی خوندن ، برای علی اصغر، برای دخترکی سه ساله ، برای روضه قاسم و عون و جعفر ، برای مقتل خوانی روز عاشورا ، برای سینه زنی ، برای علی اکبر  ، برای  شیر مرد دریا نوردی که در آب شنا می کند ولی لب به آن نمی زند و برای سروری که به بالین همه می رود ولی بر بالینش کسی نمانده که بیاید ؛ تنگ شده بود .

عجب از جهل مردمانی ابله که در شناخت ولی خود ناکام ماندند و شبه انسانی میمون باز را به حسین بن علی (ع) همان که رسول خدا فرمود : حسین از من است و من از حسین ؛  فروختند و ای کاش به همین غنیمت می کردند ولی نه ! دنیا بیش از این ها می ارزد .

آری ! برای دنیا پرستانی که انگشتری را با انگشت جدا می کنند و سری را به قفا می برند و دختران و زنانی را سیلی می زنند و چه خیانت ها که زبان قادر به گفتن آن ها نخواهد بود ؛ بگذریم .

فرارسیدن محرم الحرام ماه خون ماه شهادت سرور و سالار شهیدان، حضرت سید الشهدا، امام حسین علیه السلام  و یاران باوفای ایشان را به پیشگاه حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه و شیعیان و محبین حضرت تسلیت عرض می نماییم.

/ 5 نظر / 9 بازدید
الهام ک

السلام علیک یا ثارالله سلام آبجی های من. دلم برای همه تون تنگ شده و به یادتون هستم. هرچند دیر به دیر میام سر بزنم ولی فراموشتون نکرده و نخواهم کرد... خیلی التماس دعا[گریه]

الهام ک

[گل][گل]این دفعه اول شدم...صلوات

زینب

سلامی همراه با اشتیاق دیدار به همه دسته گل های کانکس بهشتی در سر تا سر عالم! انشاء الله محرم امسال زمینه محرم راز شدن ما گردد. هر کجا که هستید و هر مسئولیتی را که بر عهده دارید، در پناه خدا و عنایت حضرت صاحب الزمان باشید

نرگس.ه

سلام الهام جون دلم برات خیلی تنگ شده کاش یه بار دیگه به اون روزا بر میگشتیم.خاطرات اتاق 420

الهام ک

سلام به روی ماه همه آبجی ها خصوصا نرگس خانوم... منم دلم برات تنگ شده عزیزم...[گل] خیلی التماس دعا